(Inkl. moms 982,88 DKK)
| Mærke | Elko EP, s.r.o. |
|---|---|
| Leverandør | Elko EP, s.r.o. |
| Vægt | 0.062 kg |
| Tid | 0.1s - 100 days (10 ranges) |
| Kontrollera | Potentiometer |
| Utgångskontakt | 1x CO, 16 A |
| Design | 1-MODULE |
| Matningsspänning | AC/DC 12-240 V |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.