(Inkl. moms 1.713,75 DKK)
Varenummer: FT1000006
Varenummer: FT1000008
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spænding | 20 ÷ 250 V AC |
| Sensor | 0 - 1500 cm (adjustable) |
| Materiale | Grey Makrolon |
| Aktivering | Instantaneus |
| LED | Yellow = operation indicator |
| Fungere | NO+NC |
| Relæ | No |
| Udgang | AC |
| Dimension | Ø18 mm |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.