(Inkl. moms 2.032,50 DKK)
Varenummer: FT1000028
Varenummer: FT1000030
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spänning | 20 ÷ 250 V AC |
| Avkänning | 0 - 40 cm (adjustable) |
| Material | Grey Makrolon |
| Aktivering | Instantaneus |
| LED | Yellow = operation indicator |
| Funktion | NO+NC |
| Relä | No |
| Utgångskontakt | AC |
| Dimensionera | Ø18 mm |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.