(Inkl. moms 1.286,25 DKK)
Varenummer: FT1000283
Varenummer: FT1000303
Varenummer: FT1000284
Varenummer: FT1000304
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spänning | 10 - 30 V DC |
| Avkänning | 400 cm |
| Material | Black Makrolon |
| Aktivering | Instantaneus |
| LED | Yellow = operation indicator |
| Utgångskontakt | DC NPN |
| Funktion | NO+NC |
| Relä | No |
| Dimensionera | Ø18 mm |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.