(Inkl. moms 1.286,25 DKK)
Varenummer: FT1000281
Varenummer: FT1000301
Varenummer: FT1000282
Varenummer: FT1000302
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spänning | 10 - 30 V DC |
| Avkänning | 400 cm |
| Material | Black Makrolon |
| Aktivering | Instantaneus |
| LED | Yellow = operation indicator |
| Utgångskontakt | DC PNP |
| Funktion | NO+NC |
| Relä | No |
| Dimensionera | Ø18 mm |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.