(Inkl. moms 930,00 DKK)
Varenummer: FT1000273
Varenummer: FT1000293
Varenummer: FT1000274
Varenummer: FT1000294
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spænding | 10 - 30 V DC |
| Sensor | 10 cm |
| Materiale | Black Makrolon |
| Aktivering | Instantaneus |
| LED | Yellow = operation indicator |
| Udgang | DC PNP |
| Fungere | NO+NC |
| Relæ | No |
| Dimension | Ø18 mm |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.