(Inkl. moms 993,75 DKK)
Varenummer: FT1000277
Varenummer: FT1000297
Varenummer: FT1000278
Varenummer: FT1000298
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spænding | 10 - 30 V DC |
| Sensor | 500 cm |
| Materiale | Black Makrolon |
| Aktivering | Instantaneus |
| LED | Yellow = operation indicator |
| Udgang | DC PNP |
| Fungere | NO+NC |
| Relæ | No |
| Dimension | Ø18 mm |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.