(Inkl. moms 1.554,38 DKK)
Varenummer: FT1000540
Varenummer: FT1000543
Varenummer: FT1000553
Varenummer: FT1000552
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spænding | 10 - 30 V DC |
| Udgang | DC PNP/NPN |
| Aktivering | Instantaneus |
| LED | Yellow = operation indicator |
| Sensor | 0 - 400 cm (adjustable) |
| Fungere | NO+NC |
| Relæ | No |
| Materiale | Nickelled brass |
| Dimension | Ø18 mm |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.