(Inkl. moms 930,00 DKK)
Varenummer: FT1000558
Varenummer: FT1000562
Varenummer: FT1000565
Varenummer: FT1000561
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spænding | 10 - 30 V DC |
| Sensor | 1500 cm |
| Udgang | DC |
| LED | Green = power supply |
| Aktivering | Instantaneus |
| Relæ | No |
| Materiale | Nickelled brass |
| Dimension | Ø18 mm |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.