(Inkl. moms 1.410,00 DKK)
Varenummer: FT1000528
Varenummer: FT1000531
Varenummer: FT1000549
Varenummer: FT1000548
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spänning | 10 - 30 V DC |
| Utgångskontakt | DC PNP/NPN |
| Avkänning | 0 - 500 cm (adjustable) |
| Aktivering | Instantaneus |
| LED | Yellow = operation indicator |
| Funktion | NO+NC |
| Relä | No |
| Material | Nickelled brass |
| Dimensionera | Ø18 mm |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.