(Inkl. moms 1.201,88 DKK)
Varenummer: FT1000585
Varenummer: FT1000589
Varenummer: FT1000592
Varenummer: FT1000588
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spænding | 10 - 30 V DC |
| Udgang | DC PNP/NPN |
| Sensor | 0 - 500 cm (adjustable) |
| Aktivering | Instantaneus |
| LED | Yellow = operation indicator |
| Materiale | Plastic |
| Fungere | NO+NC |
| Relæ | No |
| Dimension | Ø18 mm |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.