(Inkl. moms 50,72 DKK)
Varenummer: 485114
GTIN: 8435070968752
Varenummer: 485116
GTIN: 8435070968776
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Produktgruppe | Holders x1,67 |
|---|---|
| Mærke | DF Electric S.A. |
| Leverandør | DF Electric S.A. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Spænding | 24 V DC |
| Strøm | 32A |
| Dimension | 10x38 |
| Indikator | Yes |