(Inkl. moms 70,61 DKK)
Varenummer: 485201
GTIN: 8435070955936
Varenummer: 485203
GTIN: 8435070955974
Varenummer: 485204
GTIN: 8435070955998
Varenummer: 485202
GTIN: 8435070955950
Varenummer: 485205
GTIN: 8435070956018
Varenummer: 485207
GTIN: 8435070956056
Varenummer: 485206
GTIN: 8435070956032
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Produktgruppe | Holders x1,67 |
|---|---|
| Mærke | DF Electric S.A. |
| Leverandør | DF Electric S.A. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Spänning | 690 V |
| Dimensionera | 14 |
| Amp | 50A |
| Indikator | No |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.