(Inkl. moms 135,11 DKK)
Varenummer: 485214
GTIN: 8435070956209
Varenummer: 485215
GTIN: 8435070956223
Varenummer: 485216
GTIN: 8435070956247
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Produktgruppe | Holders x1,67 |
|---|---|
| Mærke | DF Electric S.A. |
| Leverandør | DF Electric S.A. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Spænding | 24 V DC |
| Dimension | 14 |
| Strøm | 50A |
| Indikator | Yes |