(Inkl. moms 141,23 DKK)
Varenummer: 485302
GTIN: 8435070945982
Varenummer: 485301
GTIN: 8435070945975
Varenummer: 485303
GTIN: 8435070945999
Varenummer: 485304
GTIN: 8435070946002
Varenummer: 485305
GTIN: 8435070946019
Varenummer: 485306
GTIN: 8435070946026
Varenummer: 485307
GTIN: 8435070946033
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Produktgruppe | Holders x1,67 |
|---|---|
| Mærke | DF Electric S.A. |
| Leverandør | DF Electric S.A. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Spänning | 690 V |
| Dimensionera | 22 |
| Amp | 100A |
| Indikator | No |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.