(Inkl. moms 205,41 DKK)
Varenummer: 485314
GTIN: 8435070946101
Varenummer: 485315
GTIN: 8435070946118
Varenummer: 485316
GTIN: 8435070946125
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Produktgruppe | Holders x1,67 |
|---|---|
| Mærke | DF Electric S.A. |
| Leverandør | DF Electric S.A. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Spänning | 24 V |
| Dimensionera | 22 |
| Amp | 100A |
| Indikator | Yes |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.