(Inkl. moms 214,65 DKK)
Varenummer: 485329
GTIN: 8435070946224
Varenummer: 485330
GTIN: 8435070946231
Varenummer: 485331
GTIN: 8435070946248
Varenummer: 485326
Varenummer: 485327
Varenummer: 485328
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Produktgruppe | Holders x1,67 |
|---|---|
| Mærke | DF Electric S.A. |
| Leverandør | DF Electric S.A. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Spænding | 690 V |
| Dimension | 22 |
| Strøm | 100A |
| Indikator | No |