(Inkl. moms 33,04 DKK)
Varenummer: 485181
GTIN: 8435070968875
Varenummer: 485184
GTIN: 8435070968899
Varenummer: 485185
GTIN: 8435070968912
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Produktgruppe | Holders x1,67 |
|---|---|
| Mærke | DF Electric S.A. |
| Leverandør | DF Electric S.A. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Spænding | 600 V |
| Strøm | 30A |
| Dimension | 10x38 |
| Indikator | No |