(Inkl. moms 54,49 DKK)
Varenummer: 485190
GTIN: 8435070968950
Varenummer: 485188
GTIN: 8435070968936
Varenummer: 485191
GTIN: 8435070968974
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Produktgruppe | Holders x1,67 |
|---|---|
| Mærke | DF Electric S.A. |
| Leverandør | DF Electric S.A. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Spänning | 600 V |
| Amp | 30A |
| Dimensionera | 10x38 |
| Indikator | Yes |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.