(Inkl. moms 1.351,18 DKK)
| Mærke | Apator S.A. |
|---|---|
| Leverandør | Apator S.A. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Switching | 3P switching |
| IP class | IP20 |
| Cable terminal | V-clamp |
| Rated current | 160A |
| Type | Vertical |
| Montering | 185mm System |
| Montering | Plate mount |
| Storlek | 000 |
| Storlek | 00 |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.