(Inkl. moms 1.797,89 DKK)
Der er ingen beskrivelse tilgængelig for dette produkt.
| Mærke | Apator S.A. |
|---|---|
| Leverandør | Apator S.A. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Nominel strøm | 400A |
| Skift | 1P switching |
| Kabelterminal | V-clamp |
| Type | Vertical |
| Montering | 185mm System |
| Størrelse | 2 |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.