(Inkl. moms 795,31 DKK)
| Mærke | Elko EP, s.r.o. |
|---|---|
| Leverandør | Elko EP, s.r.o. |
| Vægt | 0.100 kg |
| Tid | 0.1 s - 10 days (10 ranges) |
| Utgångskontakt | 3x CO, 8 A |
| Matningsspänning | AC/DC 12-240 V or AC 230 V |
| Kontrollera | Rotary switch |
| Design | 1-MODULE |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.