(Inkl. moms 170,16 DKK)
Der er ingen beskrivelse tilgængelig for dette produkt.
| Mærke | DF Electric S.A. |
|---|---|
| Leverandør | DF Electric S.A. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Förbindelse | M8 Screw |
| Antal polacker | 1P |
| Spänning | 500 V |
| Amp | 160A |
| Antal | 1P |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.