(Inkl. moms 491,44 DKK)
| Mærke | Elko EP, s.r.o. |
|---|---|
| Leverandør | Elko EP, s.r.o. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Utgångskontakt | 3x växling 16 A |
| Matningsspänning | AC/DC 24 V |
| Design | 1-MODUL |
| Utgångskontakt | 3x changeover 16 A |
| Design | 1-MODULE |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.