(Inkl. moms 376,69 DKK)
| Mærke | Elko EP, s.r.o. |
|---|---|
| Leverandør | Elko EP, s.r.o. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Matningsspänning | AC/DC 12–240 V eller AC 230 V |
| Utgångskontakt | 3x omställning 8 A |
| Design | 1-MODUL |
| Utgångskontakt | 3x changeover 8 A |
| Matningsspänning | AC/DC 12-240 V or AC 230 V |
| Design | 1-MODULE |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.