(Inkl. moms 473,64 DKK)
Der er ingen beskrivelse tilgængelig for dette produkt.
| Mærke | Apator S.A. |
|---|---|
| Leverandør | Apator S.A. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Type | Horisontal |
| Cable terminal | Bridge Clamp |
| Switching | 3P switching |
| Rated current | 160A |
| Montering | 60mm System |
| Montering | 60 mm BUSBAR |
| Storlek | 000 |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.