(Inkl. moms 1.828,13 DKK)
Der er ingen beskrivelse tilgængelig for dette produkt.
| Mærke | Apator S.A. |
|---|---|
| Leverandør | Apator S.A. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Rated current | 630A |
| Type | Horisontal |
| Switching | 3P switching |
| Cable terminal | Screw M12 |
| Montering | 60mm System |
| Montering | 60 mm SAMLING |
| Montering | 60 mm BUSBAR |
| Storlek | 3 |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.