(Inkl. moms 433,60 DKK)
Der er ingen beskrivelse tilgængelig for dette produkt.
| Mærke | Apator S.A. |
|---|---|
| Leverandør | Apator S.A. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Nominel strøm | 125A |
| Kabelterminal | Tunnel Clamp |
| Type | Horisontal |
| Skift | 3P switching |
| Montering | 60mm System |
| Montering | 60 mm BUSBAR |
| Størrelse | 000 |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.