(Inkl. moms 4.500,00 DKK)
Der er ingen beskrivelse tilgængelig for dette produkt.
| Mærke | Apator S.A. |
|---|---|
| Leverandør | Apator S.A. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Switching | 3P switching |
| Rated current | 1250A |
| Type | Vertical |
| Cable terminal | Screw M12 |
| Montering | 185mm System |
| Storlek | 3 |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.