(Inkl. moms 1.620,00 DKK)
Varenummer: C18000064
Varenummer: C18000075
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spænding | 10 ÷ 40 V DC |
| Udgang | DC PNP |
| Fungere | NO+NC |
| LED | Present |
| Sensor | 0 ÷ 10 cm (adjustable) |
| Relæ | No |
| Materiale | Nickelled brass |
| Aktivering | Instantaneous |
| Dimension | Ø18 mm |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.