(Inkl. moms 1.702,50 DKK)
Varenummer: C18000079
Varenummer: C18000082
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spænding | 20 ÷ 250 V AC |
| Materiale | Plastic |
| Sensor | 0 ÷ 5 cm (adjustable) |
| Relæ | No |
| Udgang | AC |
| Fungere | NO/NC programmable |
| Aktivering | Instantaneous |
| LED | Yellow |
| Dimension | Ø18 mm |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.