(Inkl. moms 1.539,38 DKK)
Varenummer: C18000048
Varenummer: C18000072
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spänning | 10 ÷ 40 V DC |
| Material | Plastic |
| Utgångskontakt | DC NPN |
| Funktion | NO+NC |
| LED | Present |
| Avkänning | 0 ÷ 5 cm (adjustable) |
| Relä | No |
| Aktivering | Instantaneous |
| Dimensionera | Ø18 mm |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.