(Inkl. moms 1.539,38 DKK)
Varenummer: C18000061
Varenummer: C18000076
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spænding | 10 ÷ 40 V DC |
| Materiale | Plastic |
| Udgang | DC NPN |
| Fungere | NO+NC |
| LED | Present |
| Sensor | 0 ÷ 10 cm (adjustable) |
| Relæ | No |
| Aktivering | Instantaneous |
| Dimension | Ø18 mm |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.