(Inkl. moms 2.568,75 DKK)
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spänning | 20 ÷ 250 V AC/DC |
| Avkänning | 0 ÷ 25 cm (adjustable) |
| Utgångskontakt | AC/DC |
| Förbindelse | K plug |
| Dimensionera | Ø30 mm |
| Funktion | NO/NC programmable |
| Material | Nickelled brass |
| Aktivering | Instantaneous |
| LED | Yellow |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.