(Inkl. moms 2.311,88 DKK)
Varenummer: CAP000032
Varenummer: CAP000041
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spänning | 10 ÷ 55 V DC |
| Avkänning | 0 ÷ 25 cm (adjustable) |
| Förbindelse | K plug |
| Dimensionera | Ø30 mm |
| Funktion | NO+NC |
| LED | Present |
| Material | Nickelled brass |
| Aktivering | Instantaneous |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.