(Inkl. moms 2.765,63 DKK)
Der er ingen beskrivelse tilgængelig for dette produkt.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spænding | 12 ÷ 240 V AC/DC |
| Relæ | Yes |
| Fungere | Relay |
| Forbindelse | Cable 2m |
| Materiale | Black plastic |
| Sensor | 0 ÷ 25 cm (adjustable) |
| Udgang | AC/DC |
| Dimension | Ø30 mm |
| Aktivering | Delayed |
| LED | Present |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.