(Inkl. moms 2.051,25 DKK)
Varenummer: C30000035
Varenummer: C30000019
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spänning | 10 ÷ 55 V DC |
| Avkänning | 0 ÷ 20 cm (adjustable) |
| Dimensionera | Ø30 mm |
| Utgångskontakt | DC PNP |
| Funktion | NO+NC |
| LED | Present |
| Relä | No |
| Material | Nickelled brass |
| Aktivering | Instantaneous |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.