(Inkl. moms 2.094,38 DKK)
Varenummer: C30000137
Varenummer: C30000140
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spænding | 20 ÷ 250 V AC |
| Sensor | 0 ÷ 25 cm (adjustable) |
| Dimension | Ø30 mm |
| Materiale | Plastic |
| Relæ | No |
| Udgang | AC |
| Fungere | NO/NC programmable |
| Aktivering | Instantaneous |
| LED | Yellow |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.