(Inkl. moms 2.386,88 DKK)
Varenummer: C30000185
Varenummer: C30000188
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spænding | 20 ÷ 250 V AC |
| Sensor | 0 ÷ 25 cm (adjustable) |
| Dimension | Ø30 mm |
| Aktivering | Delayed |
| Forsinke | TD1' |
| LED | Yellow = output / Blinking blue = timer |
| Materiale | Plastic |
| Relæ | No |
| Udgang | AC |
| Fungere | NO/NC programmable |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.