(Inkl. moms 2.386,88 DKK)
Varenummer: C30000153
Varenummer: C30000156
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spänning | 20 ÷ 250 V AC |
| Avkänning | 0 ÷ 25 cm (adjustable) |
| Dimensionera | Ø30 mm |
| Dröjsmål | TE1' |
| Aktivering | Delayed |
| LED | Yellow = output / Blinking blue = timer |
| Material | Plastic |
| Relä | No |
| Utgångskontakt | AC |
| Funktion | NO/NC programmable |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.