(Inkl. moms 1.845,00 DKK)
Varenummer: C30000045
Varenummer: C30000022
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spænding | 10 ÷ 55 V DC |
| Sensor | 0 ÷ 25 cm (adjustable) |
| Dimension | Ø30 mm |
| Materiale | Plastic |
| Udgang | DC PNP |
| Fungere | NO+NC |
| LED | Present |
| Relæ | No |
| Aktivering | Instantaneous |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.