(Inkl. moms 375,00 DKK)
Varenummer: 365020
GTIN: 8435070977396
Varenummer: 365025
GTIN: 8435070977419
Varenummer: 365030
GTIN: 8435070977433
Varenummer: 365035
GTIN: 8435070977457
Varenummer: 365045
GTIN: 8435070977471
Varenummer: 365050
GTIN: 8435070977495
Varenummer: 365055
GTIN: 8435070977518
Varenummer: 365060
GTIN: 8435070977532
Varenummer: 365065
GTIN: 8435070977556
Varenummer: 365070
GTIN: 8435070977570
Varenummer: 365075
GTIN: 8435070977594
Varenummer: 365085
GTIN: 8435070977631
Varenummer: 365080
GTIN: 8435070977617
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Produktgruppe | Fuses x1,5 |
|---|---|
| Mærke | DF Electric S.A. |
| Leverandør | DF Electric S.A. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Spänning | 690 V |
| Spänning | 690V |
| Dimensionera | NH000 |
| Karakteristisk | aR |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.