(Inkl. moms 685,13 DKK)
Varenummer: 365225
GTIN: 8435070977655
Varenummer: 365230
GTIN: 8435070977716
Varenummer: 365235
GTIN: 8435070977730
Varenummer: 365240
GTIN: 8435070977754
Varenummer: 365245
GTIN: 8435070977778
Varenummer: 365250
GTIN: 8435070977792
Varenummer: 365255
GTIN: 8435070977815
Varenummer: 365260
GTIN: 8435070977839
Varenummer: 365270
GTIN: 8435070977853
Varenummer: 365280
GTIN: 8435070977877
Varenummer: 365282
GTIN: 8435070977891
Varenummer: 365290
GTIN: 8435070977914
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Produktgruppe | Fuses x1,5 |
|---|---|
| Mærke | DF Electric S.A. |
| Leverandør | DF Electric S.A. |
| Vægt | 0.000 kg |
| Spänning | 690 V |
| Spänning | 690V |
| Dimensionera | NH1 |
| Karakteristisk | aR |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.