(Inkl. moms 545,63 DKK)
Varenummer: I12000099
Varenummer: I12000100
Varenummer: I12000103
Varenummer: I12000107
Varenummer: I12000108
Varenummer: I12000111
Varenummer: I12000115
Varenummer: I12000116
Varenummer: I12000118
Ingen varianter matcher filtreringen.
| Mærke | Aeco S.R.L. |
|---|---|
| Leverandør | Aeco S.R.L. |
| Spänning | 10 ÷ 30 V |
| Avkänning | 4 ±10% |
| Dimensionera | Ø12 mm |
| Material | Nickel-plated brass |
| Utgångskontakt | PNP 200mA |
| LED | Yellow |
Der er ikke noget datablad tilgængeligt for dette produkt.